| Emitzanu2002 a întrebat:

Am internet de la rcs rds si am facut toti pasii la instalarea routerului tp-link iar mie imi apare semnalul iar cand intru in browser nu se incarca
ajutati-ma!
FUNDA!

2 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

Vezi dacă ai conectat bine cablurile (la mine asta a fost prima problemă), în plus trebuie să fii foarte atent la fiecare pas parcurs, la parole și nume să fie toate scrise cu grijă. La mine a venit un om să mi-l facă și nu știu ce chestii complicate mi-a mai făcut pe urmă la configurare. Îți garantez că pe youtube găsești tuoriale în română sau articole pas cu pas câte vrei tu. Dacă simți că te depășește, cheamă-i pe ăia de la rds să ți-l instaleze, o colegă așa a făcut. happy