| Marius_Pîrvulescu_2000 a întrebat:

Am internet de la Vodafone la telefon.De 2 luni nu mai am 3G, am E intr-una, pana acum aveam 3G puteam sa ma uit pe Youtube fara sa mi se blocheze, si acum nici macar in oras unde aveam 4G nu mai am semnal.
Aveti idee de ce? Am un prieten care are si el internet de la Vodafone si sta fix langa mine si are 3G intr-una.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la Vodafone si spune-le. De ce ne spui nouă?
Prietenul poate are telefon mai bun, nu vreo rasnita.

| Marius_Pîrvulescu_2000 explică (pentru darrio2007):

Domnule NoLifer care traiesti intr-un site, prietenul meu nu are un telefon mai bun ca al meu.Al lui din doua jocuri are memoria full!

| darrio2007 a răspuns (pentru Marius_Pîrvulescu_2000):

Draguta asta cu NoLifer. Dar nu ma caracterizeaza. Nu e mai bun, al lui, poate ai dreptate. Dar functioneaza mai bine ca al tau, domnule NoBrain?

| Marius_Pîrvulescu_2000 explică (pentru darrio2007):

Da, exact domnule NoLifer.
PS:Un an nou fericit alaturi de acest site

| darrio2007 a răspuns (pentru Marius_Pîrvulescu_2000):

Un An Nou Fericit si tie.

| Marius_Pîrvulescu_2000 explică (pentru darrio2007):

O zi in continuare va doresc!

| Illuminati2016 a răspuns:

Uite aici: initri la setari, la cartela SIM, dai pe cartela, dupa tipul preferat de retea si dai 4g(lte) only. funda?