| danycosty a întrebat:

Am intrat in bios la Chipest >= Buffer size si am dat disable. Eu am placa video on-board si s-a dat restart si nu se mai vede nimic. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| clofu a răspuns:

Scoate bateria de la bios... vreo 10 minute, in acest fel o sa iti revina setarile standard...inclusiv data si orawinking

2 răspunsuri:
| danycosty explică:

Am intrebat cu contul meu, dar este problema altcuiva.eu ti-am cerut un raspuns care sa ma ajute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce te bagi ba sa umbli acum foarte frumos instalezi windows