| MysteryMen a întrebat:

cand un prieten si-a luat pc avea o placa video pusa nu cea on-board si e mai b una dar cum aflu daca cea on board mai merge? poate merge va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| georgexxl a răspuns:

Scoti placa video afara din pc si legi cablul de la monitorul direct pe placa de baza si este ok

| MysteryMen explică (pentru georgexxl):

Multumeeeeeeeeeeeesc am reusit decat am scos-o pe cealalalta si acum merge direct thx mult

3 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

Am si eu la fel dar trebuie niste setari din bios pentru a selecta placa fara sa o scoti pe cea dedicata apoi legi cablul de la monitor la mufa de la placa de baza unde este si una roz si una albastra cu pini pe ia tu legi la cea albastra fara pini! FUNDA?

| MysteryMen explică (pentru Cozzmy13):

Incerc la amandoi daca merge vreo una va anunt si dau funda