| danutz_8631 a întrebat:

Am intrat in tuneup la start page.La healt imi arata critical 3 problems found.Am intrat sa vad ce-mi zice:
Possible hacker attack vulnerabiliti point
No antivirus program is running
Network access to the registri
Dar nu intelegcu vine :No antivirus program.Eu am avastu instalat...Va rog...HELP me

4 răspunsuri:
| ExpertHost a răspuns:

Control Panel -> Security center si vezi daca la antivirus, ai selectat "I have a antivirus that i monitor myself" sau cam asa ceva. Daca nu, din cauza asta nu iti vede avast. TU2009 cred ca citeste setarile din Security Center. Una peste alta, nu ai de ce sa iti faci probleme. Folosesc TU din 2007, de cand a aparut si cam stiu ce ii poate pielea big grin

| lololololol a răspuns:

Instaleaza AVG, il downloadezi de pe Avg.com happy si apoi scaneaza PCul.

| danutz_8631 explică:

Dar, daca imi reinstall windows nu voi mai avea problemestraight face

| spy2o a răspuns:

Nu stiu, eu de exemplu am eset nod32 antivirus, ai tune up utilities? Incearca sa instalezi alt antivirus versiune mai noua si cu o baza de date(de recunoastere a virusilor)mai mare.Cred ca ai un virus trojan.Succes! Parerea mea(nu una de pro).