| deffect a întrebat:

Am intrat pe google si am scris nvidia drivers.Am luat driveru pentru pc meu si m`am pus sa instalez placa sunetului.Acolo imi zice ca este deja install, dar eu nu vad acolo jos unde scrie ora nu vad nimin referitor de sunet cum imi aparea inainte... e vreo problema?

App dupa ce am install dirveru de pe net ma bagat placa sunetului.

Oare e install deja prin driveru ala?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| chipicao a răspuns:

Salut!

Daca zici ca nu ai sunet atunci verifica in Start->Control Panel->Sound and Audio Drivers si acolo daca iti apare gri inseamna ca nu ai sunet daca nu iti apare gri atunci ai sunet.Nu inteleg de ce ti-ai luat de pe net; trebuia sa primesti de la pc cd-uri cu placa audio si tot. Daca nu iti merge nici cum, ultima varianta ar fi un reinstalare de windows si sa incerci pe urma

Daca nu te descurci cu ceva poti sa dai un mesaj la mine cu id tau si vorbim pe messenger.