| LN_Nicu_1989 a întrebat:

Am Ios 7.1.2 si vreau sa il actualizez dar imi zice ca e actualizat la zi, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| KaZuO a răspuns:

Depinde ce Iphone ai de exemplu eu am Iphone 6 si este IOS 9.2 iar la alte Iphon-uri merge doar IOS mai mic de exemplu cum ai tu 7.1.2 nu merge sa ai IOS mai mare doar daca se actualizeaza IOS cel mare cum ar fi 9.2 sa fie 9.3 iar apoi treci si tu la un IOS mai mare.

| LN_Nicu_1989 explică (pentru KaZuO):

Am 4s si din cate stiu un prieten are tot 4s si el are ios 9.2.

2 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Pai daca e actualizat la zi nu ai ce sa faci, astepti pentru o actualizare, dar cat, nu stiu!