| gabitzu11 a întrebat:

Am iTunes. Vreau sa imi pun un film pe iPad. Trebuie sa pun filmul in libraria iTunes. Apoi ii dau Create iPad or APPLE TV version. Si dupa aia trebuie sa il sync si gata. Dar am o problema. Chiar am updatat si iTunes-ul sa vad daca merge. Dar nu. Nu pot sa pun filmul in librarie
Am deschis iTunes si folderul unde am filmul si apoi am tras iconita filmului sa il pun, si nu imi apare in iTunes. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MikeAlexis a răspuns:

Nu poti sa bagi pur si simplu filmuletul in LIBRARY. Mai intai trebuie convertit pentru iPAD cu un program de convertit, pe care il iei frumusel de aici http://www.freemake.com/. Dupa ce se termina de convertit se expediaza automat in LIBRARY, de unde il tragi pe iPAD. Succes