| Dnnx a întrebat:

Sall vreau si eu sa-mi inchid un cont de pe hi5 dar am uitat contul si parola si nu stiu cum sa anulez contul sunt poze najba si nu vreau sa le vada nimeni crying( helpp funda

1 răspuns:
| Blablabla_8623 a răspuns:

Poti incerca la parolo uitata. Daca mai stii adresa de mail pe care l-ai facut sau incerca sa contactezi cumva o persoana care se ocupa cu intretinerea hi5-ului. Poti sa-ti faci un nou cont de hi5 si sa raportezi pozele de la vechiul. Nu e cel mai folositor mesaj sau inteligent, dar poate te ajuta ca prim raspuns.