| ing3ras a întrebat:

Am lansat de curand o aplicatie de bancuri pentru android, o puteti descarca de aici https://market.android.com/details?id=ro.gugcreations.ba ncuriok. Cum vi se pare? Ce imbunatatiri ar mai trebui aduse? Dau fundita pentru cele mai bune critici/sugestii!

5 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Isi face update la baza de date direct din aplicatie, sau pentru un update va trebui updatata intreaga aplicatie din market?

| ΔH a răspuns:

Super, felicitari pentru aplicatie. happy
Am vrut si eu sa ma apuc de programare sub android. Lucrez in PHP+MySQL de vreo 4 ani, dar as vrea sa incerc si programarea pe-o platforma mobila, insa m-am hotarat sa ma ocup de asta la vara dupa bac.

| ing3ras explică:

Aplicatia își aduce singura bancurile, nu trebuie facut update de pe Market. Cele noi adăugate sunt păstrate in baza de date locală de pe telefon. Fiecare categoie poate stoca ultimele 50 bancuri

| ing3ras explică:

Nici o parere legata de subiect?!

| gemeni6226 a răspuns:

Bancurile cu soacra sunt cele mai gustate dupa casatoriehappy.