| alinaa567 a întrebat:

Am laptop Acer aspire 5750 si acum 2 zile l-a desfacut tata sa il curete de praf. Si cand l-a montat inapoi stiu ca a pus toate firele corect. Cand am vrut sa il deschid nu mai pornea. Nu scoate nici un sunet, nimic. Daca bag incarcatorul beculetul i se aprinde dar nu porneste nici asa. Care ar putea sa fie problema?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cine stie ce a facut taica tu acolo. Noi oricum nu avem cum sa ghicim, du l la un service

| aalexei a răspuns:

De unde stii ca a pus toate firele corect?
Trebuie sa-l mai desfaca o data si sa verifice mai atent, altfel - la service repede o sa-l porneasca.