| catalin8888 a întrebat:

Am laptop ASUS si deodata mi-a picat sunetul. Nu se mai aude nimic, in winamp nici nu imi ruleaza melodiile, dar cand conectez castile se aude si imi ruleaza si melodiile. Daca ascult o melodie in winamp la casti, iar apoi le deconectez imi da o eroare si se opreste melodia. Am verificat driverul audio si totul pare sa fie in regula. Sugestii?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asa si ti-e rusine sa spui ce eroare iti da? Sau vrei sa ghicim noi? Sa asteptati raspunsuri! Sau poti sa crezi ca s-au stricat difuzoarele, cum zice una lume pe aici! laughing

| blaablaablaaa a răspuns:

Probabil ti s-au stricat difuzoarele.

| Mariusflo a răspuns:

Cel mai probabil sunt stricate. Mergi la un specialist cu ele.