| OchiiDinUmbra a întrebat:

Am LG Optimus BLack si vreau sa-mi fac update la android 4.1.2 jellybean.cine ma poate ajuta pas cu pas pe mess lasati-mi id va rog

8 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Dupa cum ti-am zis, nu suporta! Dar daca chiar vrei macar Android v4.0 Ice Cream Sandwich, poti sa ti-l modezi pe CyanogenMod! Cauta pe Google sa aflii mai multe! Succes!

| downer2012 a răspuns:

Lg optimus black nu suporta update la 4.1.2 jelly bean.
Android OS, v2.2 (Froyo), v2.3.4 (Gingerbread), upgradable to v4.0 (Ice Cream Sandwich) funda?

| addyy77 a răspuns (pentru downer2012):

Am un Samsung s5300. android 2.3(gingerbread) suporta update?

| downer2012 a răspuns (pentru addyy77):

Nu suporta,+ca nu exista update pentru pocket

| addyy77 a răspuns (pentru downer2012):

Multumesc!

| OchiiDinUmbra explică (pentru downer2012):

Hm..eu am vazut pe youtube mai multe videouri in care erau LG-uri optimus black updatate la jelly bean.ma rog..ma multumesc si cu ice cream sandwich. poti sa ma juti totusi?

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru addyy77):

Salut!
Nu, Samsung S5300 (Galaxy Pocket) Nu suporta Update! 2.3 Gingerbread este ultimul update!