| anonim_4396 a întrebat:

Am Linkedin. Ma ajuta la ceva? Tot ce știu eu e ca e un site ca Facebook numai ca e de afaceri.

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
E doar un site in care profesionistii din diverse domenii tin legatura.
Daca te ajuta pe tine nu stiu, tu stii daca iti e util asa ceva.
Bafta

| aDEeLAa a răspuns:

In general, pe linkedin poti aplica la joburi si ta te uiti la anumite persoane ce lucreaza si unde sa te uiti la companii sa vezi ce fac cu ce se ocupa.Eu pentru asta il folosesc, mai mult nu stiu.