| Jipa95 a întrebat:

Am luat acum ceva timp un sistem audio 5.1 de la eMAG, iar 2 dintre boxe nu mai functioneaza. Mi-l primeste la garantie daca nu mai am cutia lui originala? Garantia si factura le am.
Mersi!

5 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Da, ti le primeste.

Important e sa ai garantia, nu stiu sigur daca trebuie si factura, dar e bine sa o ai.

| SasNetRomania a răspuns:

Cat timp le ambalezi corect si corespunzator pentru un transfer lung, ti le primeste, important este sa nu sufere avarii pe parcursul transportului. Gaseste o cutie care sa bagi sistemul, alaturi de niste zapada artificiala ca sa nu "zdrangane" inauntru si gata.

| Hitback a răspuns:

Din cate stiu la eMAG nu trebuie si cutia originala dar nu sunt 100% sigur.

Uite ce zic baietii.

http://m.emag.ro/......n-garantie

| valentin75 a răspuns:

Salut! Ai nevoie de produs, facura si garantie (sa ai un set de copii pentru tine)! Ambalajul nu este obligatoriu!

| vicecity8 a răspuns:

Da, iti spun din experienta proprie. SI mie mi s-a stricat tot un sistem audio tot de la eMAG si cutia nu o mai aveam iar baietii de acolo m-au primit si fara cutie.