| ThomasTommY a întrebat:

cand vreau sa deschid orice program in pc nu imi merge adica trebuie sa aleg eu cu ce program sa se deschida si
Am incercat si backupuri si windows restore dar tot nu a functionat
Va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Da da stiu
iti apare la orice un icon alb, nu?

am patit.
zi-mi ce windows ai!

| Niki9 a răspuns:

Incearca asa:
clik dreapta pe ceva (poza melodie...), open with. Apare o lista de programe si jos o sa vezi "choose program". Selecteaza aceasta optiune, in fereastra aparuta bifeaza casuta: always use the selected program to open this cand of file" apoi da clik pe programul care vrei sa-ti deschida aplicatia si salveaza.