| LawlietL886 a întrebat:

Am luat o tabletă. E nou nouță. Dar am apăsat butonul de alimentare și nu pornește. Arată marca și Android. Nu are cartelă. Cum o pornesc?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca este noua, du-o inapoi la vanzator, cu toate accesoriile si bonul de casa, impreuna.
Va trebui s-o repare sau s-o schimbe in garantie.
Ai grija sa primesti o adeverinta de preluare pentru reparatie, iar dupa reparatie sa fie completat corect si certificatul de garantie, cu reparatia facuta si durata!

| Daniel9988 a răspuns:

Vezi ca ar trebui sa ai ghidul de utilizare...cam pe la primele pagini ar trebui sa scrie asta. Daca nu ai ghidul sau daca nubmerge, solicita returnare.