| VvladCobianu a întrebat:

Am luat spiderman web of shadwors de pe net iso. si mi-a spus un coleg ca il pot instala cu daemon tools ( eu al daemon tools lite ) si ceva cat mai usor.
acest joc are foarte multe fisiere iso mai multe parti
fundita

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Cum adica mai multe. iso? O. o
Am mai vazut jocuri, sau ma rog, chiar si filme sau fisiere mai mari care erau impartite pe zeci de arhive, unde sunt numerotate: 00, 01, 02, 03, etc. Daca e asa, cauti 00, sau ma rog, iei prima si o dezarhivezi cu un program... Daca nu e asa, sorry sad...

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Uite ia asta de aici ca-i moca si merge super bine! http://www.magiciso.com/tutorials/miso-magicdisc-overview.htm

| andyyo10 a răspuns:

Daca sunt mai multe fisiere de multe ori se numeste RELOADED

Iti trebuie:

Winrar

Transformi unu dintre alea in fisier de winrar il deschizi si extragi.
Porma cred ca te descurci cu Daemon