| esperar a întrebat:

Am luat un DVD original de la un mall, l-am bagat si cand sa il deschid, imi scoate unu zgomot. Se deschide, dar imaginea nu se vede mai nimica, apare niste dungi colorate cu mov, albastru, rosu verde etc, si dupa cateva secunde se blocheaza. A mai patit cineva asta ceva? ( nu are virusi l-am scanat ). L-am deschid in vreo 5 playere si tot la fel.

3 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Poate dvd-ul nu este compatibil cu pc-ul tau sau poate dvd-ul este de proasta calitate daca mai ai bonul fiscal mergi inapoi ce el si sa il testeze ei la pc-urile lor si daca tot asa face inseamna ca dvd-ul este defect si poti sa iti iei banii inapoi sau sa iti ei un al dvd daca la pc-ul lor merge normal inseamna ca pc tau are o problema.

| anka a răspuns:

In VLC player ai incercat?

| esperar explică:

Ciudat, tot in aceiasi zi, din acelasi magazin pe langa dvd'ul acesta, mi-am mai cumparat in 2 si merg fara nicio problema...