| C8PILUcool a întrebat:

Am luat un stick bluetooth si nu mi-au dat soft, ma poate ajuta cineva cu un link, dar sa nu fie trial (dau funda). multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Caută BlueSoleil pentru Windows-ul tău.

| C8PILUcool explică (pentru AdiSR):

Pai am cautat de m-a luat d... 10 ore am gasit doar demo si e de 2.0 versiunea.

| FlorinDiablo a răspuns:

Softul e preinstalat in meromia stickului il bag in pc si gata

| C8PILUcool explică:

Am reusit este si nu e demo. au ce mai cautai tongue multumesc

| GiulianoSenior a răspuns:

Depinde cum se numește bluetooth-ul, cum ar fi bluesoleil 1.6 (acesta îl am eu) spuneți cum se numește și va ajut.