| mit20andrei a întrebat:

Am mai multi virusi in pc. Daca dau pc-ul inapoi cu vreo 2 luni(cam atunci a inceput sa faca figuri) o sa scap de toti virusii pe care ii am acu si nu imi sterge nimic din calculator?

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Da,se poate, insa nu daca schimbi data asa pur si simplu, doar daca dai un system restore cu vreo 2 luni, dar o sa iti stearga absolut tot ce ai pus in acele 2 luni.
Bafta!

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Tu crezi ca daca schimbi data la calculator se rezolva ceva? Cheama pe cineva care se pricepe la calculatoare sa-ti reinstaleze windows-ul si puneti antivirus, e gratis de pe net. Bafta!

| irbis a răspuns:

Mai bine faci rost de un antivirus.

| Hevnoraak a răspuns:

Descarcă varianta free a programului ăsta malwarebytes anti-malware și ar trebui să îti rezolve teoretic o parte din probleme.