| CMada95 a întrebat:

Cum sa scap din virusii din calculator?

6 răspunsuri:
| iFollowRivers a răspuns:

Sterge antivirusul pe care il ai, downloadeaza Estet Nod 5, faci o scanare, si dupa ce ii detecteaza, ii bagi ca carantina.

| Rikudou a răspuns:

Instaland un antivirus gen nod 32 norton sau KVG sau pur si simplu reinstalezi windows.Cu placere. Fundita?

| BubbleShoot a răspuns:

Iti downloadezi un antivirus sau til cumperi happy

| CyberKingAlex a răspuns:

Defineste virusul.
Daca e grav:Bitdefender
Daca nu: Kasperski sau nod 32 security center

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca sunt virusi mici dai cautare la antivirus si cand antivirusul gaseste virusii ii dai sa ii stearga, iar daca nu merge, cel mai buine si mai sigur este sa reinstalezi widows-ul! Dar ai grija sa nu pierzi documente importante!

| Smartulet a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa scapi de virusi, adware, malware, toolbar-uri care nu se dezinstaleaza, curatare browsere si registri... iti recomand YAC antivirus, eu il folosesc de aproape 1 an de zile si nu mai am probleme cu virusii.
Partea buna la YAC este ca e 100% gratis, nu trebuie cumparat si nu expira.
Daca te hotarasti sa il incerci il poti descarca de aici http://goo.gl/G8orkA

Succes!