| LimFao a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Tocmai fac un proiect power point si am nevoie de o imagine (templates) de fundal al slide-urilor. Cum pot pune alte fudaluri decat cele existente? Dar muzica cum pot pune pe fundal? Cel mai concret raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| DutzyX a răspuns:

Click dreapta pe slide,format background/selectezi 'picture or text fill',mai jos ai 'insert from"' si dai pe file,alegi poaza si close.

Pentru muzica,Insert/Sound/Sound from file si selectezi melodia.

ATENTIE. Daca pui pe cd, ai grija sa pui si melodia pe cd, nu doar prezentarea PP.
Sper ca am fost de ajutor.
O zi frumoasa!

1 răspuns:
| airlove a răspuns:

Cauta sus la servicii, acolo trebuie sa existe asa un buton cu o imagine... apasa si alege imaginea dorita din cele care sunt in program, sau alegi tu una din calculator.
PS: Sper ca am explicat Clar! Succes