| AAAdelin a întrebat:

V-a rog sa m-a ajutati, am nevoie neaparata de ajutor, cum pot pune muzica(Mp3) in power point, v-a rog sa imi explicati in Romanaca eu am power point-ul in romana cel mai bun raspuns si cel care explica cel mai bine primeste funda fara a mai sta pe fanduri, dar sa fie in ROMANA ca in engleza nu pricep, astept multe raspunsuri

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu poti pune muzica in power point, foloseste Microsoft Movie Maker, poti adauga slidurile de Power Point pe ce muzica vrei tu.
Bafta

| daniEL88 a răspuns:

Deschizi power point mergi la INSERARE- selectezi SUNET sau clip audio (in power point 2007 e ultimul sin bara respectiva) se deschide o fereastra din care u trebuie sa cauti, te duci in folderul din care vrei sa pui melodia si dai DESCHIDE. Iti va aparea sa alegi daca melodia sa mearga in timp ce ruleaza slide swoul sau cand dai click pe care varianta doresti. Deasemeni daca vrei mai multe optiuni legat de acea melodie dai 2 click-uri pe iconita de la sunet care a a aparut in slide si alegi de acolo alte optiuni. Sarbatori fericite!

| AAAdelin explică:

Am uitat sa mentionez, doresc ca melodia sa ruleze pe tot parcursul slide swoulu-lui