| mihai22_5241 a întrebat:

Am mare nevoie de programul ConQUIZtador Killer
Nu pot sa trec de 5500 PAJ.

Dau fundita oricui ma ajuta

email: mihai.22@hotmail.com

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum acest program are troian la greu dar vreau sa spun de fapt sa te atentionez ca cqkiller v1 si v2 nu mai functioneaza

| alexmitzyy a răspuns:

Oricum acest program are troian la greu dar vreau sa spun de fapt sa te atentionez ca cqkiller v1 si v2 nu mai functioneaza

| brabetemananca a răspuns:

Oricum acest program are troian la greu dar vreau sa spun de fapt sa te atentionez ca cqkiller v1 si v2 nu mai functioneaza

| gabidragoss a răspuns:

Oricum acest program are troian la greu dar vreau sa spun de fapt sa te atentionez ca cqkiller v1 si v2 nu mai functioneaza