| Mirceadumb a întrebat:

Am mers la o persoana pe facebook (nu o am la prieteni) si din greseala am dat pe poza ei de profil si am apasat pe add tag si am adaugat un prieten de la facebook-ul meu. eu am dat imediat cancel request. O sa ii apara persoanei respectiva ceea ce eu am facut daca am dat repede cancel request?

1 răspuns:
| AllexDmi a răspuns:

Nu o sa ii mai apara. Este posibil sa fi vazut doar daca era cu ochii in calculator. Daca nu, nu iti face griji.