| Oanna07 a întrebat:

Am messenger 11.5 si pot spune ca nu sunt foarte incantata. Nu mai pot sa scap de el. Acum vreau sa va cer ajutorul. Pe mess cand vorbesc cu o persoana mai folosesc semne gen : " love struck :* big grin" etc. Nu mai imi apar semnele atunci cand vorbesc ce ar trebui sa fac? Fundita si sarbatori fericite tuturor

2 răspunsuri:
| silviutzu97 a răspuns:

Incearca sa-ti instalezi Messenger 8, si apoi daca vrei, iti instalezi inca odata messenger 11.5 sau o versiune putin mai veche, adica 11winking!

| rapperboy21 a răspuns:

Pai nu stiu incearca sa il reinstalezi mie imi merge ff bine bafta.