| cURcUbeUiNnoNcULorI a întrebat:

Am sie u o intrebare; de curand mi-am instalat messenger 11.5 si acum cand vreau sa vb cu cineva care nu are acelasi mess persoana respectiva nu-mi raspune.Credeti ca e din cauza ca nu avem acelasi mess? mentionez ca cu persoanele care au acelasi mess pot vb.
rog seriozitate.va rog doar cei care va pricepeti.
sarbatori fericite1

Răspuns Câştigător
| mirunamarcela a răspuns:

Buna si eu am acelasi messenger instalat si vorbesc cu persoane care nu au acelesi messenger.Cel mai prombabil ar fi ca id bagat calumea sau widousul tau are firusi Ms si tie la fel funda?

| cURcUbeUiNnoNcULorI explică (pentru mirunamarcela):

Nu stiu ce sa zic:o prietena mi-a zis ca daca eu vad ce scrie persoana respectiva nu am virusi, dar daca pers respectiva nu vede ce scriu eu acea pers are virusi.
cum iti pot da funda? pana acum stiam sa declar raspuns castigator acum nu? te rog ajuta-ma

| mirunamarcela a răspuns (pentru cURcUbeUiNnoNcULorI):

Pai sterge messengerul ala si instaleaza altul depinde de siteul pe care il descarci stii si mie mi s-a intamplat la fel te puup :*

| cURcUbeUiNnoNcULorI explică (pentru mirunamarcela):

Si funda cum ti-o dau?

6 răspunsuri:
| cURcUbeUiNnoNcULorI explică:

Va rog nu mai raspundeti.pers respectiva nu era la calculator

| xTx a răspuns:

E din cauza prostiei tale care a atins culmile inteligenteiwinking

| cURcUbeUiNnoNcULorI explică (pentru xTx):

Adica? ce vrei sa zici?