| NoOneCanSeeMe a întrebat:

Am Microsoft office 2003 si trebuie sa fac o prezentare in power point despre Romania si pe fundal as vrea sa pun imnul Romaniei. Cum pot sa fac sa cante imnul pe durata intregii prezentari? Nu ar fi o poblema timpul, ca m-as putea incadra in cate minute are si imnul dar nu stiu cum sa pun imnul. Am incercat de mai multe ori si am pus imnul doar la un singur slide. Cand schimbam slide-ul( slide-urile le voi schimba manual sa apuc sa si prezind ce am pus pe slide-urile respective) se oprea imnul, eu pusesem imnul doar la slide-ul respectriv. Nu stiti voi cum se face pentru toate slide-rile?

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Sper sa te ajute...
http://www.youtube.com/watch?v=xpEa_m4ORsk

Succes!

| NoOneCanSeeMe explică (pentru Lumine):

Hmmm...Multmesc dar nu stiu daca o sa mearga, deoarece eu am miscrosoft 2003 asta este cu 2010straight facestraight face oricum Mersi de ajutor!