| AlexMercer a întrebat:

Am modificat imaginea de boot din windows 7 (cand scrie Starting windows acolo am pus alta imagine cu ajutorul Win7boot updater. La inceput vedeam optiunea default si puteap sa schimb imaginea de boot inapoi la cea originala. Dupa 12 zile am vrut sa schimb imaginea de boot inapoi in cea originala am dat clic pe butonul default si imi arata aceias imagine pe care o pusesem cu 12 zile in urma. Cum pot sa fac sa apara imaginea de boot originala a windows 7? Rog seriozitate si raspundeti doar cei care stiti rezolvarea problemei, fara raspunsuri de genul: schimbati windowsul etc!

1 răspuns:
| DanyAlex a răspuns:

Salut!

http://www.videotutorial.ro/? tag=modificare-imagine-de-boot-la-windows-7

Sper ca te-am ajutat :D:D:D