| VisSs a întrebat:

Am multi messu si cand stau pe-un id si intru pe al doilea dupa un timp pe al doilea imi da o eroare si il inchide. De ce? Primul n-are nimic.

Răspuns Câştigător
| eXtreme21 a răspuns:

Buna!
Incearca un alt multimess, poate are asta cevawinking

5 răspunsuri:
| aia a răspuns:

Atunci cand deschizi messul apar 3 chestii de bifat una este sa ai mereu salvat idul cu parola cand deschizi messul una este ca sa fii mereu pe invizibil si una este atunci cand deschizi messul cand dai dublu click pe yahoo messenger sa se deschida automat si tu probabil o ai bifata de aceea se deschide automat idul si te scoate de pe mess

| Yell0w a răspuns:

Intaleazal din nou poate sa defectat ceva.sau idul e devine

| VisSs explică:

BlondixTheRealShaman: Daca nu am multi messu cum intru pe id si stau in jur de juma de ora si pe urma imi da eroare? Daca nu aveam nu ma lasa sa intru deloc, nici macar nu imi deschidea alt mess. Gandeste putin te rog inainte sa dai un raspuns oricum nefolositor.

| DeDexD a răspuns:

Ca nu ai multi mess

| Emanuellaa a răspuns:

Pai fiindca esti logat pe ambele. ca sa nu-ti mai apara acea eroare, mai intai pune-te pe invisible sau fa ceva ca sa te deloghezi, in acest fel nu va mai aparea nicio eroare!