| M3lania a întrebat:

Am net de la Vodafone, iar de azi dimineata cand incerc sa intru pe facebook imi apare pagina alba. Imi apar notificarile dar nu le pot deschide. Este o defectiune de la ei? Am inteles ca asa s-a intamplat si altora care au net de la Vodafone. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mada00madalyna a răspuns:

Si eu am net de la Vodafone si mi se intampla la fel... se pare ca e de la net nu de la facebook.
Sper sa isi revina...

1 răspuns:
| valyta a răspuns:

Si eu am net de la Vodafone si mi se intampla la fel... se pare ca e de la net nu de la facebook.
Sper sa isi revina