| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot deschide mesajele de o saptamana. Pot citi numai SUBIECT si citeva cuvinte care apar la CONTINUT MESAJ. Dar cind incerc sa intru in mesaj, apare o eroare si adio, nu mai apare si pagina. Mai are cineva problema asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Aaaaaajjjjjjuuuuuttttttoooooorrrrrr...
Nu putem vorbi în particular, ce ne facem?
Sunt și eu în aceeși barcă cu voi.
Încet, încet ne înecăm?
Nu vreau...
Pa, pa.

20 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Probleme am si eu, chiar daca la mine nu sunt decât pentru o perioadă scurtă...

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Mozzila Firefox, ăsta cred că e secretul...cu mozzila merge perfect, "Andy cel cum vrea el" are dreptate!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Aceas problema o am si eu.sad Dar oare dc?happy

Anna
| Anna a răspuns:

Am postat o intrebare legata de aceeasi problema.De mai bine de o saptamana nu pot sa raspund la mesaje.Imi apare o eroare.

mariana
| mariana a răspuns:

Eu nu m-am confruntat cu aceasta problema insa uneori am si eu probleme cu functionarea retelei TPU, in sensul ca, dupa ce dau raspunsurile la unele intrebari, nu mi le preia si atunci daca nu salvez in alta parte, dispare tot raspunsul. Acum de cca o saptamana insa s-a remediat si nu au mai aparut asemenea defectiuni. Se poate ca si reteaua este prea incarcata, pentru ca este folosita de mai multi utilizatori odata si atunci probabil ca nu poate sa faca legatura la toti. Mai sunt probleme uneori si de functionarea retelei de Internet, asta am observat intr-o dupa amiaza, acum cca o saptamana si jumatate, dar a doua zi deja totul a intrat in normal.

mariana
| mariana a răspuns:

Astazi m-am confruntat si eu cu aceiasi problema, motiv pentru care am si adresat o intrebare la tema de "conversatii". Poate ca o sa o vada admninistratia TPU si va solutiona problema, nu am idee ce se intampla dar acest lucru ne dezavanteajeaza pentru ca putem fi cotati necorespunzator de catre cei ce ni se adresaza si care asteapta raspunsul nostru. Sper ca se va rezolva cat mai repede paosibil, atat pentru mine, cat si pentru noi toti de pe TPU.

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Nici mie nu mi-a deschis astazi casuta cu mesaje... Adica am vazut subiectul si n-am putut deschide continutul. Spre seara am mai primit un mesaj si a mers ceva mai bine, dar adevarul este ca mesajul era foarte scurt. Nu inteleg ce s-a intamplat, cred ca totusi a fost o functionarea deficitara a site-ului.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Eu nu am observat sa am probleme cu mesajele.Totul e ok. probabil e obosit serverul...sau cum a spus si andi. e din cauza browserului.Eu folosesc Opera.

| Cryss a răspuns:

Mie de 3 zile nu imi mai afiseaza profilul meu straight face. Se blocheaza pur si simplu sau ma redirectioneaza catre prima pagina straight face.

| Cryss a răspuns:

O da ce ma bucur ca moare straight face...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca moare serveru.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact asa patesc si eu.sad Citesc doar subiectul si putin din mesaj iar apoi apare o eroare.sad
Din ce cauza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, am vazut cu intirziere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi merge perfectwinking dar depinde poate de browseru pe care il folositi, nu va recomand explorer ci mozila fire foxwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am descoperit si o oarecare rezolvare. Se poate scrie mesajul la SUBIECT, pentru ca in corpul mesajului nu apare decit partial.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ar mai fi o faza eu patesc asa cand intru de pe alt PC la fratele meu de pe explorere imi da o eroare si daca inchid eroare imi iese de pe pagina. Dar la mine merge perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu patesc la fel..am un mesaj si nu il pot citi.ne ajuta si pe noi cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si atunci la mine de ce merge perfect? din cauza ca nu am prea multe mesaje privat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In sfarsit sunt si eu de ajutorbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mariana iti spun eu ce ai putea sa faci: Dupa ce ai scris un text, apasa "ctrl+A" asa o sa selectezi tot textul dupa aia apasa : "ctrl+C" asa o sa copiezi textul. Si daca ti se intampla sa pierzi raspunsul pentru ca nu s-a trimis, apesi in locul pentru raspunsuri: "ctrl+V" si daca te razgandesti ii poti da "undo paste" apasand: "ctrl+Z" succeswinking.