| GaNgSty a întrebat:

Am net pe telefon dar nu imi merge youtube, nu mi se incarca videoclipul, intra pe pagina dar cand trebuie sa desfasoare videoclipul nu il desfasoara.
Solutii? am Nokia 5630 Xpress Music!

8 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Trebuie instalat "flash player".

| guzanu92 a răspuns:

Trebuie sa-ti descarci flash-player pe tel. O zi buna! ^^

| MKV a răspuns (pentru guzanu92):

Anumite telefoane nu suporta flash player (nu ma refer la acest Nokia nu i-am vazut specificatiile) ex: Samsung galaxy mini nu suporta flash player, are in schimb aplicatia YouTube care are un YouTube player integrat si functioneaza! Aceasta aplicatie poate fi descarcata din android market/OVI etc.

| guzanu92 a răspuns (pentru MKV):

Pai si ce treaba are asta cu intrebarea? Stiu si eu ca unele telefoane nu necesita flash player. Nokia 5630 insa, da. Bafta

| MKV a răspuns (pentru guzanu92):

Nu necesita?
Eu am mentionat ca nu SUPORTA! Iar pentru acele telefoane exista acea aplicatie, inca daca acest model de Nokia suporta, nu trebuie sa o mai lungim degeaba.

| guzanu92 a răspuns (pentru MKV):

Du-te frate si fa pe desteptul la tine acasa, ce te bagi in seama aiurea si-mi dai mie explicatii pe care nu ti le-am cerut?! Hai pa!

| Lysergide a răspuns:

Asa am patit si eu la Samsung chat s3350.Incearca cu WIFI trebuie sa mearga, mie imi merge cu WIFI.Cu netul de la cartela nu merge. Poate nu suporta telefonul formatul clipurilor de pe youtube.

| XxAlchoolicxX a răspuns:

Incearca sa reinstalezi parametrii de internet, sau adreseaza-te la un magazin(de unde ai cuparat teleonul).