| Larisaaaa a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Acum 2 zile imi tot cerea sa fac actualizarea softwar-ului la tableta Samsung tab 3. Am acceptat si s-a facut o mica schimbare la setari, scris si culori. Si de cand l-am blocat nu-l mai pot debloca. E ecranul negru si nu mai pot face nimic cu el. Ce sa-i fac? sad

3 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

E posibil ca dupa ce se descarca bateria si e pus din nou la incarcat sa isi revina.
Poti incerca pornire normala sau pornire in mod resetare ca aici http://mystreet7.com/......reset.html

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Multe tablete au un buton de reset - care se poate apasa cu un ac(de preferat cu varful tocit happy )

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

E posibil ca tinand butonul power apasat mai mult de 10 secunde, tableta sa se inchida., dupa care incerci o pornire normala.