| Onofrei_Eliza_1998 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! aseara cardul meu de memorie de la telefon nu a mai mers! e virusat? oare mai pot salva de pe el ceva? am nevoie mare de ajutor..nu mai am nimic salvat in telefon! urgent! ofer funda!

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Daca ai laptop, ia-ti un cititor de carduri si scaneaza-ti cardul, e posibil sa ai ceva virusi.

| al3xander a răspuns:

Fii mai explicita: numai functioneaza sa modifici fisiere pe el sau numai functioneaza deloc? nu cred ca problema ar fi vreun virus ci mai degraba ca numai functioneaza cardul.

| Onofrei_Eliza_1998 explică (pentru al3xander):

Pai nu mai merge deloc......nici telefonul nu il mai citeste! oare il mai pot salva? am pe el multe amintiri care nu le am salvat nicaieri!

| al3xander a răspuns (pentru Onofrei_Eliza_1998):

Presupun ca este microSD: incearca sa-l bagi intr-un adaptor si dupa in calculator sa vezi daca-l citeste. daca nu ma tem ca numai poti face nimic. numai tine-ti tot intr-o singura locatie ca orice device are o perioada de viata: azi functioneaza bine, maine e mort (ca si oamenii)

| Seby90 a răspuns:

Poti sa dai mai multe detalii?