| Cupcake69 a întrebat:

Hei!
Am nevoie de ajutor.
Am Samsung Wave 575, si cand vreau sa-mi pun o poza la fundal,imi zice ca memoria este plina.Dau sa sterg din memorie, dar n-am ce sterge.Tot ceea ce am e de pe cardul de memorie.
Aseara mi-am salvat in telefon niste imagini "Teenager posts".Azi dimineata am observat ca pe alea le pot pune pe fundal, dar restul nu.
Ce pot face ca sa pot pune si alte imagini pe fundal?
Funda! happy

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca pui poza tot din telefon nu vad problema.Mai sterge de pe card daca asa iti spune.Verifica si memoria telefonului.

| Cupcake69 explică:

Am dat sa verific memoria telefonului, si imi arata ca pot sterge doar ceea ce NU e pe card, deci nu pot sterge nimic, tot ceea ce am e pe card.sad

| Cupcake69 explică:

Am incercat, dar tot nu.Imi zice ca memoria e plina, si sa sterg niste elemente, insa n-am ce sterge.sad

| SuperCrazyGirl a răspuns:

Salut.Si eu am acelasi telefon ca tine.Trebuie sa stergi cateva fotografii sau daca vrei ca imaginea sa iti fie la fundal o poti muta la fotogrfiile din telefon. Sper ca ti-am fost de folos.