| OnlyGirl50 a întrebat:

Am nevoie de AJUTOR!
In urma cu cateva zile vroiam sa-mi accesez contul de facebook dar nu am putut pentru ca scria acolo ceva de genul ca contul meu este suspendat pentru ca data mea de nastere nu este corecta... etc - da intr-adevar data mea de nastere nu era corecta dar nici nu as puteao pune p-aia corecta ca eu am 12 ani. Am pus data de nastere a mamei mele ( mare branzaa, LOL ).

Va implor - HELP au trecut vreo 3 zile de cand am contul suspendat si tot imi zice f-bookul ca este suspendat contul meu temporal adica nu l-au blocat de tot si nu mai suport;

Ajutati-ma ce trebuie sa fac ca sa-mi deblochez contul!?

Merci!
Pwoopix :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

4 răspunsuri:
| Bomfaier a răspuns:

E ciudata eroarea asta, adica ce treaba au ei cu data ta de nastere? Eu din cate stiu mi-am facut contul inainte sa am 13 ani si a mers (cu datele reale). Trebuie să fie vreun link pe acolo care sa te ajute. Iar cu "Fa-ti alt cont" nu merge, ca conteaza si informatiile din vechiul cont, asta daca nu esti genul de persoana care nu da 2 bani pe cont si-si face cate 5-6...

| ComputerGeek a răspuns:

Fa-ti alt cont?

| OnlyGirl50 explică:

Nu vreau sa-mi fac alt cont - ar fi naspa pentru ca tin mult la contul asta care a fost suspendat si am o gramada de-a albume pe el si alte chestii de astea... si apropo TeoNoo7 ca sa iti faci cont pe f-book trebuie sa ai 14 ani - intelegi?

| nic_9002 a răspuns:

Va rog deblocatimi si mie fb ca e a dua oara ce imi blocati fb va multumesc