| dIzzEE a întrebat:

Am nevoie de ajutorul unuia experimentat windows 8.
Problema consta in: cand pornesc calculatorul vreau sa ma conectez la internet si nu ma lasa, adica apas pe iconita de pe taskbar (internet connections) ca sa imi apara meniul cu conexiuni si nu se intampla nimic.Si deasemeni nu ma lasa sa intru nici in network connections din control pannel.

Ca sa ma pot conecta trebuie sa ii dau un restart si dupa aia ma lasa.

PS: sunt si eu destul de experimentat si am incercat prin metodele clasice gen programe de repair/analyze/defragment registry/ computer si nici de asemenea nu imi gaseste nici un virus

2 răspunsuri:
| Costii a răspuns:

Repune-te pe win 7. happy nu merita win 8

| mihaitr a răspuns:

Uite un sfat e mai bun windows xp toate jocurile merg pe el