| Alissa193 a întrebat:

Am nevoie de baterii reincarcabile AA pentru aparat foto digital. Spuneti va rog, ce baterii pot fi reincarcate si folosite un timp cit mai indelungat?

3 răspunsuri:
| iris30 a răspuns:

Bateriile reincarcabile AA le poti gasi in orice hypermarket.Sunt multe tipuri de baterii care pot fi reincarcate.Eu am Duracell si Philips si amandoua mi se par foarte bune.Ai grija ca atunci cand cumperi sa scrie pe ele rechargeable, iar pentru reincarcarea lor ai nevoie si de un incarcator, bineinteleshappy.

| Alissa193 explică (pentru iris30):

Am gasit si baterii reincarcabile Energizer, am inteles ca sunt foarte bune, dar nu stiu care sa aleg.Bateriile pe care le ai tu, de cite ori poti sa le reincarci?

| iris30 a răspuns (pentru Alissa193):

Poti sa le reincarci de cate ori vrei tu