| SHINeeTaemin a întrebat:

Am nevoie de instrumentalul unei melodii si nu-l gasesc. Se pricepe cineva sa scoata versurile si sa lase doar instrumentalul? Dau fundita.

4 răspunsuri:
| Felekan_Ramona_1978 a răspuns:

Ceea ce tu numesti instrumental, se numeste de fapt "negativ". Programe care sa extraga un negativ, adica "sa scoata versurile" nu exista, dar exista siteuri de unde poti descarca negative.

| SHINeeTaemin explică (pentru Felekan_Ramona_1978):

Poți să-mi spui un nume de site de unde aş putea să descarc?

| Felekan_Ramona_1978 a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Cauti cu motorul de cautare "siteuri cu negative" si gasesti o gramada