| Damanta a întrebat:

Am nevoie de niste raspunsuri concludente. Replica iphone 1:1 cu originalul. Dezavantage? Fundabig grin:*

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Mai bine zis avantaje? Care că nu sint avantaje în afară că te vei alege cu o machetă de uncă folosință și și cu o gaura în buget.Toate replicile conțin componente de proastă calitate ce nu se pot repara.Aceste telefoane dacă le desfaci nu le vei mai putea reasambla.Ca să nu mai nzic de softul ce îl conțin care este preacr, camera foto vga asamblata vb aia pe vapor, și lista continuă.Nu înteleg de ce va place să vă dați banii pe produse proaste.Decât să dai banii pe așa ceva mai bine iei de exemplu un Nokia 7210 supernova.Eu am unul de 4 ani și nici o treabă nu am avut cu el.Și acum ține bateria 4 zile încărcată și singurul lucru care i l-am făcut este că i-am schimbat carcasa cu una roiginalăși asta din motive estetice că era uzată de la timp.Succes

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Daca iti iei o replica o sa iti para extrem de rau, mai bine iti iei un Samsung ceva, sunt mai ieftine si ai mult mai multe aplicatii gratis.

| NotToday a răspuns:

Nu merita. Din atata iti cumperi un Samsung mai ieftin.

| razvanyn a răspuns:

Nn dezavantaje,,,, arwncal