Întrebare recomandată | Bakker_Rain_1962 a întrebat:

Am nevoie de o indrumare.Cum pot sa ma deloghez de pe facebook, de pe o tableta Mediacom Smart Pod 815i.Am intrat prin programul original al tabletei, si acum nu ma pot deloga.
Poate cineva urgent sa-mi dea acest sfat.
Ii multumesc celui care i-mi raspunde.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii pe facebook, undeva in dreapta sus apare o sageata mica, apesi pe ea si dai logout( ori iti apare direct butonul)

| Rasfatzataa a răspuns:

Pai vezi ca jos de tot la "ACASA"(HOME)Scrie acolo DECONECTARE (disconnection)Sau in coltul din dreapta sus este acolo o sageata, dai click pe ea si sunt mai multe optiuni dintre care e si DECONECTARE, succes sper ca te-am ajutat!