| miky014 a întrebat:

Am o problema. Caut urgent rezolvare. M-am logat pe MAIL pe un Samsung galaxy s5570. Nu mai stiu cum sa ma deloghez. Am incercat peste tot. Nu are sign out pe nicaieri. Imi arata doar sus Inbox, draft, trash si astea. dar nimic. Care are un telefon la fel si imi poate zice sigur si precis cum pot sa ma deloghez. Am incercat sa intru de pe calculator, si sa ma deloghez de peste tot. Degeaba. Cum ma pot deloga din mail de pe Samsung galaxy s5570?

1 răspuns:
| wolfman23 a răspuns:

Este foarte usor... te poti dezloga de pe calculator sau si chiar de pe telefon...trebuie sa fie pe acolo sus unde dai inapoi iti apare o lista cu mai multe setari.pe acolo mai in jos scrie log out