| RrEe4 a întrebat:

Am nevoie de o persoana ce se pricepe in IT. Vreau sa ma ajute cu o problema.Problema mea este urmatoarea:Nu imi pot accesa mailul la mai multe adrese de yahoo.Pe messenger intru fara nici o problema dar cand vreau sa intru de pe mail imi da o eroare ca cica google chrome nu a gasit pagina respectiva.Am incercat si cu alte broswere dar nimic.Am intrat de pe alt calculator pe email si imi apare la fel. Ce ar putea fi?

4 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Chrome-ul este cel mai primitiv browser! Consuma multe resurse(Omoara pc-ul)Eu iti zic sa folosesti mozilla sau ie.
Bafta!

| alecx4music a răspuns:

Pai stai sa o luam in ordine...
Deci pagina de yahoo trebuie sa porneasca, logat sau nelogat. Daca nu mai porneste doar dupa ce te loghezi (inteleg ca asta ar fi problema) inseamna ca este o problema cu acele adrese de yahoo. Poate pagina de web yahoo este adaugata in vreo lista de pagini blocate, sau ai restrictie la acea pagina. Tot ce poti sa faci este Sa verifici daca ai toate plugin-urile instalate, daca cookiurile sunt activate sau daca pagina yahoo este blocata de antivirus.
Bafta!

| Nationalist a răspuns:

Reinstaleaza chrome(pe mine nu ma lasa sa accesez niciun link de pe yahoo!)

| ComanRadu a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa scrii pe google yahoo mail si sa iti verifici mailurile acolo * e pagina ta de yahoo mail*... o sa revin cu un raspuns mai concret. asta e macar temporar ca sa iti verifici mailurile * funda? *