| fman27 a întrebat:

Acord fundita pentru cel mai bun raspuns! Cand instalez google chrome (orice versiune) imi apare aceasta eroare cand intru in browser : Eroare 103 (net::ERR_CONNECTION_ABORTED): Eroare necunoscută.
Mi se deschide pagina de web dar nu pot accesa nici o pagina pentru ca de fiecare data cand vreau imi apare aceasta eroare.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici si rezolva-ti problema ta http://www.google.com/support/chrome/bin/answer.py?hl=en&answer=136678 Bafta!