| Gangstaass a întrebat:

Am nevoie de o placa de baza pentru Nokia x6 16 GB si nu gasesc nicaieri poate puteti sa ma ajuta-ti cumva, am telefonul de 2 luni la reparat si nu a gasit nici tipu ala placa ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Caută unul de ocazie cu display-ul spart. Să fie din oraşul tău pentru a putea verifica integritatea plăcii.

| winer98 a răspuns:

Mai bine cumpara alt telefon si pe ala dal de piese il vini oricum cu symbian n-ai ce face nici jocuri nu gasesti un android te ma ajuta mult mai mult. Funda?

| Gangstaass explică:

Bah baieti m-am gandit si eu am cautat telefon x6 pentru piese n-am gasit bani de alt tel nu am si va implor ajutati-ma cumva sa gasesc o placa de x functionala.