| rhadan a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor, am un iphone4 si vreau sa stiu ca am acasa wireless si nu stiu cum sa fac nici nu stiu daca se poate...cum fac sa imi copiez muzica de pe telefon sa mi se salveze in el, ca mi lene sa intru pe Itunes ca trebuie sa sterg tot de pe el ca mi-am schimbat Pc.deci daca intru pe safari pe telefon nu stiu cum pot copia muzica sa mi se salveze in el...

1 răspuns:
| alexikka a răspuns:

Pai iti trebuie un profesionist dar as dori sa te intreb cam cat a costat ca vreau sa imi cumpar si eu unul