| mika12anne a întrebat:

Am nevoie de un antivirus bun stie cineva vreunul e destul de urgent pentru ca calculatorul meu nu are instalat antivirus funda

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îţi recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 7 free (Avira 2013 free ori AVG 2013 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale.

| mika12anne explică (pentru Ioandelasal):

Mersi mult chiar aveam nevoie

1 răspuns: