| angyeee a întrebat:

Am nevoie de un EDITOR VIDEO care sa efectueze video-uri de 30-40 secunde asemanatoare acestora: https://www.facebook.com/IWantOneByHowlers/videos/227346 4956025443/
Video-urile vor fi prelucrate din poze primite de la furnizori din video-uri de la furnizori pe care le gasim pe Youtube si video-uri facute de noi.

Unde sa postez anuntul sa gasesc acel tanar care are pasiune pentru editare video sau care vrea sa castige experienta plus cativa bani pe langa?

Voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Ce știu ca e cel mai bun îți recomand:

Pentru iOS :
-Clips (care e cam ce ai tu nevoie și e f usor de utilizat) «gratuit»
- PocketVideo «gratuit»

Pentru Android :
-VivaVideo (cel cu plata, altfel își vor afișa logo ul pe video)